Чи повернеться Ребров до України? Тренер Аль-Айна визначився з пріоритетом

Сергій Ребров хотів би повернутися до України і працювати з національною збірною. Такий висновок можна зробити з інтерв'ю фахівця 24 Каналу. З-поміж інших тем мова зайшла про майбутнє тренера. Контракт Реброва з Аль-Айном (ОАЕ), нагадаємо, чинний до літа наступного року. І українець наполягає, що будь-які перемовини щодо його повернення до України мають розпочинатися з пропозицій курівництву клубу з Еміратів. Проте, пріоритетом для Реброва, вочевидь, є робота зі збірною України.

Фото Аль-АйнДля будь-якого тренера працювати в національній збірній України, особливо зараз, це престижно. Це певною мірою борг твоїй країні, яка тебе виховала, яка зробила тебе людиною. І я на 100% упевнений, що будь-який український тренер, якому запропонують очолити збірну, він не відмовиться. Питання не у грошах, не в умовах якихось, дуже комфортних. Якщо буде пропозиція від збірної України, я із задоволенням працюватиму в Україні, із задоволенням працюватиму в українських клубах.

Напередодні Ігор Циганик у своїй програмі Циганик LIVE говорив про клуб, де дуже хотіли би бачити Реброва головним тренером.

Читайте також: Російські гроші чи справедливість? Президент України сподівається на допомогу від УЄФА 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також