Чи пив Селезньов, чому виник конфлікт з тренером Колоса та переїзд у Рух? Деталі у Циганик LIVE

Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive детальніше розповів про конфлікт між Селезньовим та тренером Колоса:

Пряма мова:

Селезньов зустрічався з Вороніним на зборах у Туреччині. Але це було за декілька днів до гри, а не напередодні. Випивали чи ні? Євген сказав, що ні, і ніяких там проблем не було. В день гри Селезньов підійшов до тренерського штабу і повідомив, що у нього болять ахіли і він невпевнений, що зможе провести цей матч. Далі почалася конфліктна ситуація. З чим вона була пов’язана? Можливо, якісь попередні кроки й історії Селезньова, адже ви знаєте, який у нього вибуховий характер. Але сам конфлікт мав місце і наслідок цього конфлікту ми бачимо… Ну, маємо те, що маємо насправді.

Проте ніхто не упіймав Селезньова на тому, що він п’яний. Бо якщо таке було б, то одразу викликали б лікаря і розібралися, у якому стані перебуває гравець: в алкогольному чи похмільному. Насправді такого не було. Просто повідомили йому, що він має поїхати додому. Що сказав Селезньов тренеру, а ми знаємо, що він може наговорити, і іноді, напевно, треба себе стримувати у деяких моментах. Це конфлікт внутрішньокомандного характеру, який можна було спробувати вирішити, не доводячи до ЗМІ. Але сталося, як сталося. Конфлікт є. Чим він закінчиться? Побачимо. Наскільки я розумію, у Селезньова є контракт з Колосом. Буде він розривати чи ні? Не знаю. Селезньов намагався додзвонитися до президента клубу, але на момент нашої з ним розмови, цього ще не сталося.

З приводу переходу Селезньова в іншу команду. Я був свідком їхньої розмови з президентом Руха Григорієм Козловським. Я вам точно можу сказати, що у Рух Селезньов не поїде. Там сформована команда, якій довіряє і тренер і президент, вакансій у Русі немає.

Читайте також: Знову перенесення? Проведення ще одного матчу Ліги чемпіонів під питанням та Кінець епохи бідності? Кривбас проведе більше місяця на закордонних зборах

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також