Чи є шанси зіграти на Євро? Спортлікар оцінив травму Миколенка

Віталій залишив поле в матчі з Молдовою зі сльозами на очах.

У середині першого тайму товариського поєдинку Молдова – Україна Віталій Миколенко був змушений залишити поле через травму. 

Віктор Циганков збірна УкраїниФото: Getty Images

Як стало відомо Hospital Pass, лівого захисника одразу було доставлено до лікарні Кишинева, де його оперативно тестують. Водночас у своєму Telegram-каналі спортивний лікар і експрацівник медвідділу Руха Дмитро Бабелюк оцінив ступінь важкості травми Віталія і назвав ймовірні терміни відновлення:

Одразу слід сказати основне – мова йде про нову травму. Ушкодження гомілкостопу в Евертоні було на лівій нозі. Щодо механізму цієї, то контакт відбувся в ногу, яка чітко загрузла в газоні, яку гравець ставив у розвернутому стані для прострілу. Таким чином ушкодилася внутрішня група звʼязок, а також потенційно міжкістковий синдесмоз. 

 Я б не став хоронити шанси Віталія на ЄВРО, гравці часто реагують емоційно на такі речі в останній товариській грі. Додає також надії те, що гравець тримався за стопу одразу після удару, а не звʼязки. Є надія, що Віталій таки зможе поїхати на ЄВРО, але пропустить перших 1-2 матчі, якщо буде діагностовано забій чи розтяг. Якщо ж травма таки підтвердиться і внутрішня звʼязка розірвалася, тоді ЄВРО виключене.

 Мінімальні терміни відновлення від такої травми 3-5 тижнів. Травма точно є. Точно внутрішня звʼязка. Питання у тому наскільки все серйозно і чи ушкоджений міжкістковий синдесмоз. За оперативною інформацією Віталій зараз знаходить у лікарні у Кишиневі, де його оперативно тестують.

Перший матч на Євро-2024 проти Румунії збірна України проведе вже 17 червня.

Читайте також: Рішення за Яремчуком! Європейський клуб домовився про трансфер гравця збірної України?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також