Чигринський: Динамо поважаємо, але не боїмося

Оптимістичний Дмитро Чигринський дав декілька коментарів порталу sportdog.gr стосовно майбутньої зустрічі АЕКа з Динамо Київ у рамках 1/32 Ліги Європи.

Я гадаю, що Динамо є фаворитом, у них більше досвіду. Але в футболі завжди так: щоб не казав футбольний світ, ми можемо довести, що саме ми кращі.  І нам до снаги це зробити. Ми безумовно поважаємо Динамо Київ більше, ніж можна собі уявити. Але головне не боятися. Досі АЕК не відчувала ніяких проблем в цій європейській кампанії.

З приводу того, що Динамо не зіграє жодного офіційного матчу впродовж двох місяців, український центральний захисник АЕКа сказав:

Так, це правда, що вони не гратимуть офіційних матчів протягом двох місяців, і в той же час, вони відносно нова команда. У них змінився тренер, стиль гри. Досі в них були, як гарні, так і невдалі матчі, тому можна сказати, що команда ще не готова повністю. 

Існує ще одна вагома проблема для нас – у них більш досвідчені гравці , які грають на європейських аренах протягом останніх 6-7 років. Всі деталі є дуже важливими, і ми маємо бути готові до всього.  Але не забувайте, що матч починається з рахунку 0:0, і у всі мають однакові шанси на перемогу. 

Матчі Динамо та АЕКа відбудуться 15 та 22 лютого. Перша гра на виїзді в Афінах.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також