COVID-19 продовжує добивати. Шевченко втрачає ЛІДЕРА перед матчем Ліги Націй

Збірна України продовжує втрачати гравців

Як повідомляє офіційний сайт УАФ, Руслан Малиновський здав позитивний тест на коронавірус. Відповідно, він пропустить надважливий матч для збірної України зі Швейцарією, в якому вирішиться, хто залишиться в Лізі А, а кому доведеться піти на пониження.

Також позитивні ПЛР-тести здали Кривцов та Мораєс, однак вони нещодавно перехворіли на коронавірус і у них в організмі є антитіла, які фактично унеможливлюють повторне захворювання у цей момент.

Тому УЄФА зважає на цей факт і допускає Кривцова й Мораеса до гри, однак місцева влада забороняє участь гравців у командних подіях. Питання можливої участі Кривцова та Мораєса у грі залишається у площині перемовин УЄФА та місцевої влади кантону Люцерн.

Скрін УАФ

Нагадаємо, що Шевченко вже втратив сімох гравців через COVID-19: Ярмоленка, Сидорчука, Коваленка, Циганкова, Макаренка, Соболя та Різника.

Читайте також: Картка на 3-й секунді матчу! Рекорд та брутальний фол переможця Ліги Чемпіонів. ВІДЕО та Ще один мінус для Луческу. Динамо втрачає гравця через коронавірус

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також