Дали гідний бій! Україна з голом Зінченка дивує непереможну Англію. ВІДЕО

Збірна України у Вроцлаві приймала чинних віцечемпіонів Європи Англію.

На поєдинок із англійцями Сергій Ребров вирішив випустити наступний склад:

З перших хвилин збірна Англії взяла м’яч під контроль і почала давити на ворота Бущана. Утім, гравці збірної України дуже вдало впоралися з цим тиском. За половину першого тайму Англія лише раз пробила по воротах, але і той удар був заблокований захисниками

А вже на 26-й хвилині синьо-жовті шокували гостей голом. Судаков перевів м’яч на правий фланг на Циганкова, півзахисник Жирони дочекався підключення Коноплі і віддав йому в хід до штрафного майданчика, захисник у дотик віддав на одинадцять метрів, куди вбігав Зінченко і гравець Арсенала переправив м’яч у сітку воріт Пікфорда – 1:0.

Та ще до перерви підопічні Гарета Саутгейта зрівняли рахунок. На 41-й хвилині Кейн виконав чудову подачу з центра поля за спини захисникам на Вокера, за яким не встиг Миколенко, оборонець Манчестер Сіті вийшов віч-на-віч із Бущаном та впевнено переграв кіпера збірної України – 1:1.

За рахунку 1:1 команди пішли на перерву.

Другий тайм англійці розпочали так само, як і перший  з тиску на ворота збірної України. На 59-й хвилині дуже близьким до гола був Сака. Англійський вінгер стріляв з лінії штрафної зони, але Бущан у стрибку зумів перевести м’яч у поперечку.

Після цього українці створювали декілька перспективних контратак, але жодна з них не завершилася ударом.

На 85-й хвилині Бущан знову врятував нашу команду. Спочатку голкіпер чудово зіграв кулаком при подачі зі штрафного, а потім він у останній момент випередив Магвайра, який з меж воротарської зони намагався переправити м’яч у сітку.

Більше моментів жодна з команд не мала. Тож, збірна України грає унічию 1:1 з Англією, яка вперше втрачає очки у цій кваліфікації до Євро-2024 (до цього в підопічних Саутгейта було 4 перемоги поспіль).