Дебют вдався. Динамо під керівництвом Шовковського перемагає Металіст. ВІДЕО

Динамо після нічиєї з Шахтарем вже без Луческу зустілося з Металістом в Ужгороді.

Підопічні Шовковського першими могли відкрити рахунок у зустрічі. Беніто (молодий тренер не змінював склад киян у порівнянні з матчем проти лідера УПЛ) скористався пасом від Буяльського і з меж штрафного майданчика господарів пробив по воротах Єрмолова – голкіпер харків'ян свою команду врятував.

Металіст відповів майже одразу. Спочатку Демченко зі штрафного спробував підловити Нещерета – голкіпер Динамо у стрибку перевів м'яч на кутовий. А за декілька хвилин Ванат зняв м'яч з ноги Прядуна після прориву флангом і передачі від все того ж Демченка.

Активність харківської команди змусила гостей активізуватися. Супершанс змарнував Буяльський, який обігрався з Ванатом і вийшов віч-на-віч з Єрмоловим. Півзахисник Динамо затягнув з ударом (намагався перекинути через голкіпера суперників) і цим скористався Картушов, заблокувавши в підкаті удар опонента.

Близьким до другого м'яча в двох матчах був Андрієвський. Проте його удар злету прийняла на себе стійка воріт Металіста.

Другий тайм розпочався з вилучення!

На 49 хвилині спрацювала заміна від Олександра Шовковського. Романюк збив біля власного штрафного майданчика Кабаєва, який тікав віч-на-віч з голкіпером Металіста. Арбітр зустрічі Пасхал захиснику харків'ян одразу показав червону картку!

Кількісну більшість динамівці змогли реалізувати на 70 хвилині. Сирота ударом з-за меж штрафного майданчика поцілив точно під дальню стійку воріт Єрмолова – 0:1!

Кияни не зупинилися і досить швидко забили ще. На 75 хвилині ніким не прикритий Ванат скористався прострілом Кабаєва, забивши м'яч з декількох метрів у порожній кут воріт господарів – 0:2!

На 81 хвилині Металісту вдалося один м'яч відквитати. Попов підсковзнувся на рівному місці, м'яч підхопив Картушов, який викотив під удар Прядуну вже на порожні ворота – 1:2.

За дві хвилини Металіст ледь не відігрався. Порох потужним ударом зі штарфного цілив у кут воріт Нещерета – голкіпер Динамо врятував свою команду.

Зняв всі запитання щодо переможця в компенсований до другого тайму час Вівчаренко. Лівий захисник киян підключився в атаку, отримав пас від Буяльського і зб близької відстані переграв Єрмолова – 1:3!

Динамо в результативному матчі перемогає Металіст.