Дебют Ярмоленка в ОАЕ! 100-хвилинний матч і фейл партнера, який коштував перемоги. ВІДЕО

Драматична розв'язка.

Андрій Ярмоленко дебютував за Аль-Айн в чемпіонаті ОАЕ з нічиєї у матчі з Аджманом (1:1). Українець відіграв увесь поєдинок, а розв'язка цієї зустрічі видалася вкрай драматичною. Адже на 7-й компенсованій до основного часу хвилині, команда Реброва пропустила другий м'яч і це сталося після того, як у штрафному майданчику Аджмана гравці гостей сфолили на футболісті Аль-Айна.

Увесь тренерський штаб і гравці Аджамана уже святкували перемогу, аж тут арбітр пішов дивитися VAR і на відеоповторі він чітко розгледів фол, який був перед голом. Тому суддя скасував взяття воріт і призначив пенальті у ворота Аджамана. Та на 103-й хвилині зустрічі нападник Аль-Айна Лаба не реалізував одинадцятиметровий. Форвард з позначки пробив вище воріт.