Голи легіонера та таланта дали результат! Динамо б'є Рух. ВІДЕО

У суботу, 25 травня, відбувся поєдинок 30-го, заключного туру УПЛ, у якому Рух приймав Динамо.

Спокійно і обережно розпочалась гра. Перший небезпечний момент створили господарі поля. На 22-й хвилині після помилки в обороні киян, Рух перехопив м’яч та вивів на ударну позицію Таллеса, який пробив з близької дистанції – Нещерет врятував свою команду.

Утім, кияни одразу відповіли своєю атакою, яку завершував Діалло, пробивши в один дотик – Ледвій опинився на місці. Далі Беніто випробував на міцність голкіпера львівського клубу, який і на цей раз виручив Рух.

В цілому, гра у першому таймі була рівною, що відобразилося на рахунку – 0:0.

Дуже динамічно біло-сині увійшли у другий тайм і вже на 51-й хвилині Діалло вивів киян вперед, записавши до свого активу перший гол за Динамо. Після подачі з кутового вінгер виграв боротьбу у суперника у повітрі і головою переправив м'яч у сітку воріт – 1:0!

Одразу львів'яни пішли великими силами вперед, що дало результат. На 63-й хвилині Дідик зіграв на добиванні після того, як Нещерет відбив м'яч перед собою – 1:1.

Дуже швидко кияни забили другий м'яч. Беніто перехопивши ініціативу, наближався до воріт, але його збив гравець Руха – м'яч потрапив до Царенка, який пробив чітко в порожні ворота – 2:1

Львівська команда намагалась відігратися, загострюючи гру, знаходячи вільні зони у Динамо, проте, бажаних плодів це не принесло.

2:1 – Динамо перемагає Рух у останньому матчі сезону 2023/24 завдяки голам Діалло та Царенка.