Дебютний гол. Гравець збірної України забив у Лізі конференцій. ВІДЕО

Українець долучився до розгрому.

Польський Ракув розбив казахстанську Астану у Лізі конференцій з рахунком 5:0. Один із забитих м'ячів на рахунку ексгравця Зорі Владислава Кочергіна.

Українець з'явився на полі по перерві, а на 77-й хвилині відзначився дебютним голом у складі нової команди. Кочергін увірвався до штрафного майданчика, отримав передачу з правого флангу, одним дотиком підробив м'яч, а другим — пробив.

Завдяки цій розгромній перемозі Ракув може спокійно почуватися у матчі-відповіді.

Нагадаємо, Владислав Кочергін вже викликався до табору збірної України та навіть встиг дебютувати за національну команду у товариському матчі з Чехією.