Дебютний гол новачка та гармата Судакова. ВІДЕООГЛЯД матчу збірної України з Брентфордом

23-го березня стартували матчі відбору до Євро-2024. Збірна України перший тур пропускала, а тому вирішила провести товариський матч із Брентфордом Б.

Цей поєдинок ще до його початку ознаменували "секретним матчем", оскільки він проходив за зачиненими дверима, без представників ЗМІ і без трансляції. А вже після зустрічі Брентфорд на своїй сторінці у Twitter опублікував огляд матчу, в якому збірна України перемогла дублерів англійського клубу з рахунком 2:0.

За нашу команду відзначилися Сваток, для якого це був перший поєдинок за збірну, і Судаков. Спочатку, на 22-й хвилині зустрічі, після подачі з кутового захисник Дніпра-1 виграв повітря у суперників і вколотив м'яч головою у сітку воріт.

А вже у другому таймі півзахисник Шахтаря сильним дальнім ударом відправив м'яч під стійку.