Дебютний гол-цукерка від новачка і камбек Дніпра-1 на зборах у Туреччині. ВІДЕО

СК Дніпро-1 черговий спаринг у Туреччині проводив із словенською Мурою і в основі вийшов бразильський новачок дніпрян Жоан Пеглоу.

Саме бразильцеві судилося стати головною фігурою у Дніпрі-1 до перерви. Попри активність Дніпра-1 в атаці, першими забили суперники. У середині тайму Підлепенець не встиг за суперником у своєму штрафному майданчику і Петкович реалізував пенальті.

На 39-тій хвилині Рубчинський кинув у прорив Пеглоу і вінгер не підвів: технічно прибрав Моріса і закрутив під дальню стійку воріт, зрівнявши рахунок – 1:1. Проте, перед самою перервою Пеглоу змушений був залишити поле через травму в області паху – поїхала опорна нога у момент загострюючої передачі на партнера.

У другому таймі міг забивати Піхальонок. Його на лінії штрафного пасом знайшов Довбик. Однак, Олександр низом пробив поруч зі стійкою. Згодом Бабенко головою цілив у ближній кут після навісу з кутового, але м'яч просвистів над сіткою. Результат принесла спроба з протилежного кутового прапорця. На 81 хвилині Сарапій спромігся забити, проштовхнувши м'яч у ворота під час хаотичної оборони суперника. Вольова перемога команди Кучера з п'ятьма замінами – 2:1.