Дебютний м'яч Філіппова та дивовижний автогол. Дніпро-1 без проблем долає Верес. ВІДЕО

Дніпро-1 у 10-му турі УПЛ на Дніпро-Арені приймав Верес.

Дніпряни могли повести у рахунку вже на 9-й хвилині. Після серії рикошетів Філіппов перехопив м’яч у штрафному майданчику Вереса і пробив у дотик, але влучив в стійку.

Та вже за хвилину нападник Дніпра-1 реабілітувався. Сарапій віддав передачу на Філіппова до штрафної зони суперника, форвард на замасі прибирав Курва у завдав удару в дальній кут – 1:0. Цей гол став дебютним для Філліпова за український колектив.

На 31-й хвилині Верес подвоїв перевагу Дніпра-1 у рахунку. Адамюк прострілював з правого флангу і Вовченко зрізав м’яч у власні ворота. Варто відзначити, наскільки розкішним вийшов автогол захисника гостей: м’яч закрутився, перелетів Паста і опустився точно у дальній кут воріт – 2:0.

По перерві підопічні Максимова продовжили тиснути на ворота суперника. Так після перехоплення поблизу воріт Вереса момент мав Піхальонок, але лідер Дніпра-1 не зміг переграти Паста.

Та протягом другого тайму дніпряни так не зуміли забити ще раз. Верес, натомість впродовж усієї зустрічі, так і не створив гольовий момент. Лише один удар у бік воріт Дніпра-1 і жодного в площину.

Тож, Дніпро-1 перемагає Верес з рахунком 2:0.