Дебютний м'яч легіонера і гол молодого таланта. Динамо перемагає латвійців. ВІДЕО

У контрольному поєдинку Динамо з Лієпаєю відбулося довгоочікуване повернення лідера киян Віталія Буяльського. Півзахисник відновився після травми і вийшов у основі команди Луческу на матч з латвійським колективом:

Саме Буяльський став автором результативної передачі на Перріса на 22 хвилині. Ямаєць влучним ударом у кут воріт Лазаревса завершив класну комбінацію киян – 1:0!

Класний шанс, щоби збілишити перевагу в рахунку до двох м'ячів мав Кабаєв. Вінгер номінальних господарів у штрафному майданчику на замасі прибрав захисника і пробив – м'яч зачепив Грачова і, зачепивши поперечку воріт гостей, полетів за межі поля.

Після перерви вже оновлений замінами склад Динамо загрожував воротам суперника.

Вівчаренко, Караваєв і Волошин могли забивати другий м'яч киян у цій зустрічі, але десь – не вистачило влучності, а десь – врятував Лазаревс.

На 88 хвилині міг ставити крапку у цій грі Владсилав Супряга. Форвард після передачі від Беніто вийшов на ворота Лієпаї і потужно пробив – Лазаревс закрив ближній кут, перевівши м'яч на кутовий.

Динамо свого все ж досягло. Сидорчук довгим пасом знайшов на фланзі Дубінчака, а той прострілив точно на ногу Волошину – 2:0!

Кияни впевнено перемагають латвійськиїх опонентів.