Дебют Малиновського: гол, асист і привітання українською від зірки Аталанти

Дебютний матч Руслана Малиновського за Аталанту вийшов майже ідеальним. Українець і сам забив, і візначився класним асистом.

Аталанта у товариській зустрічі розбила представника Серії D Брусапорто з розгромним рахунком 9:0. Малиновський долучився до другого та п’ятого забитих м’ячів. Спочатку Руслан на 10-й хвилині виконав ідеальну навісну передачу з лівого флангу на Коллі, а той вже переправив м’яч у ворота.

На 35-й хвилині українець реалізував пенальті, який заробив Кастань. Руслан сильно пробив у лівий нижній від голкіпера кут.

Малиновський був замінений по перерві, як і увесь склад, що грав у першому таймі.

Вже після матчу капітан та головна зірка Аталанти Алехандро Гомес (відомий своїми виступами за харківський Металіст) опублікував у своєму Instagram фото з Малиновським, тепло привітавши Руслана українською мовою.

Нагадаємо, за інформацією італійських ЗМІ, Малиновський обійшовся Аталанті у 13,7 мільйонів євро. Українець підписав контракт з бергамасками на 5 років.