Дебют-мрія. Гладкий приніс перемогу Чорноморцеві

Дубль Олександра Гладкого = перемога Чорноморця. Форвард одеситів феєрив у своєму дебютному матчі за одеситів.

Чорноморець – Олімпік. Дубль Гладкого

Гладкий. Відродження легенди😎Олександр у дебютному матчі за FC Chernomorets оформив дубль у ворота Олімпіка. Нарешті зловить гольовий кураж?🤔

Опубліковано FootballHub 7 квітня 2018 р.

30-річний футболіст приєднався до команди наприкінці березня. Здається, саме такого футболіста морякам і бракувало.

Два м’ячі Олександра допомогли Чорноморцеві обіграти на власному стадіоні донецький Олімпік – 3:1.

Востаннє три м’ячі одесити забивали у серпні 2016 року. І саме у ворота Олімпіка.

Гладкий забив у першому таймі з різницею у десять хвилин. Два асисти на рахунку Микити Татаркова. Третій м’яч за Чорноморець провів Іван Матяж наприкінці зустрічі.

Олімпік відповів єдиним голом Івана Сондея.

Для Костянтина Фролова це перша перемога на посаді наставника Чорноморця.

Обидві команди грають у другій шістці УПЛ. Чорноморець змагається за виживання. Олімпік, навпаки, є лідером цієї міні-групи. Зараз у моряків 22 очки і останнє місце. Команда з Одеси зрівнялася зі Сталлю, яка програла Олександрії – 0:2.

Олександрія – Сталь. Голи першого тайму

ФК "Олександрія" двічі забила Сталі у першому таймі🔥🔥Перший гол – вихід в атаку а-ля Барса🤙 Як вам?

Боротьба за те, щоб втриматися в УПЛ, буде запеклою…