Декласували лідера чемпіонату! Шахтар переїхав Кривбас. ВІДЕО

У неділю, 3 березня, відбувся центральний матч 19-туру УПЛ між донецьким Шахтарем та криворізьким Кривбасом.

Яскравим на моменти та змістовним вийшов перший тайм поєдинку. Уже на 9-й хвилині Конопля вивів свою команду вперед, зігравши на добиванні після грубої помилки воротаря Кривбаса, який не втримав м’яч у руках — 1:0.

Відповідь підопічних Вернидуба не змусила на себе довго чекати. Дібанго промчався на високих швидкостях по лівому флангу, прострілив у штрафну — Ракіцький не зміг стримати Прінса, який в дотик розстріляв Різника — 1:1.

Далі, з неоднозначного епізоду забив Шахтар. Без свистка арбітру Криськів несподівано розіграв м'яч, і Бондаренко, отримавши пас у штрафному майданчику, віддав назад Криськіву, котрий пробив у кут воріт — 2:1.

Неприємний момент для команди Вернидуба відбувся на початку другого тайму, коли Іліч, сфоливши, отримав червону картку. Тож, Кривбасу довелося догравати матч у меншості.

На 68-й хвилині зустрічі гірники збільшили перевагу. Після подачі Зубкова Бондаренко поклав м'яч у дальній кут з правої сторони штрафного — 3:1.

Геть притиснув Шахтар Кривбас до воріт. Дуже важко було гравцям криворізької команди зібратися після трьох пропущених голів. І це також стало причиною ще одного забитого м'яча гірників. Залишивши великі вільні зони в обороні, Кривбас пропустив ще. На 82-й хвилині Криськів оформив дубль — 4:1.

На 85-й хвилині Кривбас таки зміг знайти в собі сили — Стецьков скоротив відставання від гірників. На куражі підопічні Вернидуба створили ще декілька перспективних моментів, але це не принесло результату.

За декілька хвилин до фінального свистка, Траоре поставив крапку у поєдинку, записавши гол на свій рахунок. 5:2 — Шахтар здобуває три очки у матчі з Кривбасом.