Держава має питання до УАФ. Мовний скандал в УПЛ розслідують

Нові деталі резонансної події

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь звернувся до президента УАФ Андрія Павелка з проханням надати пояснення стосовно мовного скандалу у матчі Львів – Колос (0:2). Нагадаємо, наставнику львів’ян дали жовту картку за те, що той попросив четвертого арбітра спілкуватися з ним українською мовою.

Ще 20 листопада минулого року на адресу Української асоціації футболу мною був направлений лист з проханням вжити додаткових організаційних, інформаційних та інших заходів щодо забезпечення виконання Українською асоціацією футболу вимог Закону України Про забезпечення функціонування української мови як державної щодо обов’язкового застосування державної мови у своїй діяльності та довести до відома членів Асоціації рекомендації Уповноваженого із захисту державної мови щодо норм Закону, які стосуються застосування державної мови у діяльності спортивних федерацій. Проте, з відкритих джерел стало відомо про інцидент, який стався на матчі 15-го туру УПЛ Львів – Колос між головним тренером львів’ян Віталієм Шумським та арбітрами матчу: Миколою Кривоносовим і Віктором Копієвським, в діях яких можуть бути ознаки порушення норм Закону, – зазначив Уповноважений.

Для ухвалення подальшого рішення прошу в двотижневий термін надати пояснення щодо ситуації з використанням суддями недержавної мови під час обслуговування матчу та пред’явлення жовтої картки тренеру ФК Львів за можливою ознакою мовної дискримінації, – наголошується у листі.

Читайте також: Шукаємо нападника© Селекція нового рівня від українського клубу

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також

Як Олександрія могла не заявити гравця на матч з Шахтарем? Фахівець усе пояснив

18:57, 29 лютого 2024 | ФУТБОЛ УКРАЇНИ

Андрія Павелка випустили з СІЗО! Апеляційний суд задовольнив клопотання експрезидента УАФ

16:44, 29 лютого 2024 | ФУТБОЛ УКРАЇНИ

УПЛ, Повернись Живим та 1+1 media запускають проєкт Ліга аеророзвідки 3.0

15:32, 29 лютого 2024 | ФУТБОЛ УКРАЇНИ