Десна – Ворскла. Матч імені Шарпара

Ворскла і Десна – команди, які ще перед стартом сезону заявляли про своє бажання потрапити як мінімум до першої шістки, а як максимум – до зони єврокубків. Тому очікування від їхнього очного протистояння були відповідними.

Десна – Ворскла: день матчуСьогодні Десна проведе черговий матч в рамках УПЛ, на стадіоні імені Гагаріна підопічні…

Опубліковано ФК Десна Неділя, 30 вересня 2018 р.

Впевненішим початок матчу й перший тайм загалом був у виконанні Ворскли. Недарма кожен третій гравець полтавського клубу говорив про участь в груповому раунді Ліги Європи як про неоціненний досвід. Результат першого матчу, а точніше його фінал (два гола Арсеналу) у підсумку позначилися на спокої команди в роботі з м’ячем, принаймні це спостерігалося конкретно у грі з Десною. Чого варта передгольова передача Шарпара з кута штрафного майданчика і скидання в дотик від Ребенка! Про удар Кулача годі й говорити – 0:1.

Господарі не чекали такого старту і, схоже, були зовсім не готові до агресії Ворскли в хорошому розумінні цього визначення. Опорні півзахисники гостей перекушували будь-які намагання Десни атакувати центром поля. Небезпека виникала тільки з флангів, або ж стандартів. Так, головою пробивав Філіппов, а помилкою Артура скористався Фаворов, який викотив м’яч під удар Волкову – в обох випадках удари були не точними. У Ворскли гольових нагод і гострих атак було побільше. Той же Кулач ще двічі міг забивати. Якщо м’яч після удару з лінії штрафного майданчика розминувся із площиною воріт на пристойній відстані, то постріл з меж штрафного ледь перевів на кутовий Паст. Активність команди Сачка підтверджує і статистика: 4 удари у площину проти нуля у Десни після першого тайму.

Перерва пішла на користь Десні, яка була дуже близькою до того, аби відповісти Ворсклі своїм голом на четвертій хвилині після свистка. Фаворов розібрався на фланзі із двома суперниками, увійшов до штрафного майданчика і віддав на Філіппова, та десятому номеру зовсім трохи бракувало точності. Ще гарячіше у штрафному майданчику Ворскли стало після подачі з кутового. М’яч після кількох рикошетів і спроби удару Філіппова майже опинився у воротах. На щастя для гостей Артур в останню мить встиг врятувати ворота своєї команди. На такий тиск від Десни Ворскла відповіла дальнім ударом Пердути, який особливої небезпеки не ніс.

Фото ФК Ворскла

Гості перейшли на контратакувальну модель і тут знайшли своє щастя. Павло Ребенок протягнув м’яч лівим флангом і віддав у центральну зону. Шарпар миттєво прийняв рішення і з двійника завдав удару. М’яч за шаленою траекторією опустився точно під стійку, такому пострілу нічого не зміг протиставити Паст – 0:2.

Десна, як і раніше, здебільшого покладалася на стандарти. Черговий кутовий призвів до гола у виконанні господарів. На удар Імерекова відгукнувся Філіппов. Здавалося, нарешті нападник Десни забив у цьому матчі, але в моменті, коли Шуст був безсилий, запалив прапорець лайнсмен – офсайд.

Наприкінці матчу Ворскла свідомо віддала ініціативу супернику, але не дозволяла гравцям Десни надто близько підходити до власного штрафного майданчика. Навіть вихід найдосвідченішого гравця у складі чернігівців – Олександра Ковпака – не допоміг господарям забити хоча б гол престижу. Ворскла здобула четверту поспіль перемогу в УПЛ, а Десна потроху віддаляється від першої шістки.