Десна вразила, але переміг Шахтар

Шахтар переміг Десну на виїзді  у першому турі УПЛ – 2:0.

Хлібом-сіллю і сонячною погодою Чернігів зустрічав Шахтар. Десна сьогодні дебютувала в УПЛ, а гірники презентували свою нову виїзну форму.

📍 Мы уже в Чернигове. Сегодня – первый матч сезона Премьер-лиги #ДеснаШахтер! —– 📍 We are already in Chernihiv. The Premier League season opener #DesnaShakhtar to be held today! —– 📍 Ми вже в Чернігові! Сьогодні – перший матч сезону Прем’єр-ліги #ДеснаШахтар!

A post shared by FC Shakhtar Donetsk (@fcshakhtar) on Jul 25, 2018 at 2:39am PDT

Перед матчем капітани команд разом підняли прапор України. А гімн заспівав Павло Зібров. Разом з культовим для країни виконавцем славень співали вболівальники, які розкупили всі доступні абонементи. Річ у тому, що стадіон Десни лише частково відкритий для фанатів. Трибуни, які непридатні для глядачів, красиво заховали під великими баннерами. А самі фанати організували яскравий флеш-моб.

Вогняний початок матчу Десна – FC SHAKHTAR🔥Павло Зібров заспівав гімн України у Чернігові🎤Кого б ще хотіли почути на стадіоні❓📸 via shakhtar.com

Опубліковано FootballHub Середа, 25 липня 2018 р.

У віп-ложі за матчем спостерігав президент УПЛ Томас Грімм. Цікаво чи зацінив спів Зіброва?

Перший в матч еліті надав Десні крила. Гравці вийшли на поле неймовірно налаштованими та мотивованими. І навіть першими забили. Але на 14-й хвилині лайнсмен зафіксував офсайд в Артема Фаворова. Хоча повтор показав, що положення поза грою не було. VAR, давай до нас в УПЛ!

Гол прийшов на 31-й хвилині. Жуніор Мораєс вперше відзначився у футболці Шахтаря. І святкував так емоційно, ніби цей м’яч зняв з нього якесь прокляття. Гірники розіграли прекрасну комбінацію. Ярослав Ракицький довгою передачею (так, як він вміє) знайшов на правому фланзі Олега Данченка. Захисник у дотик перевів м’яч у центр на бразильця. Екс-нападник Динамо виконав два дотики і забив.

Фото ФК Шахтар

Наприкінці першого тайму Фаворов ледь не забив боковими ножицями. Було б ефектно.

Натомість на старті другого тайму ефектно зіграв Марлос. Футболіст збірної України обігрався з Віктором Коваленком, пройшов Мостового і елегантно переграв Литовку. Це 2:0 на користь гостьової команди.

Майже одразу після цього Десна могла відзначитися, але капітан Денис Фаворов пробив вище воріт.

Наприкінці матчу в чернігівців був момент. Не момент – бомба. Філіппов зробив ВСЕ, але партнер пробив не точно. На свій дебютний гол в УПЛ команда сьогодні награла, але підвела реалізація.

Шахтар чітко реалізував свої моменти і спокійно відіграв у захисті. Ще відзначимо дебют Майкона і повернення Тайсона після Чемпіонату світу. Чемпіон України стартує в УПЛ з виїзної перемоги.