Деталі скандального звільнення Тотті із Роми. Чи є тут слід Фонсеки?

Інформація про відхід Франческо Тотті із Роми шокувала футбольний світ. Легенда Вовків залишив клуб після 30 проведених років у структурі римлян.

Деякі ЗМІ пов’язували це з тим, що Рому покинули також головний тренер Еусебіо Ді Франческо і спортивний директор Мончі, а новий наставник був призначений без відома Тотті, хоча той мав брати безпосередню участь у процесі. Ситуацію зі звільненням Тотті вже прокоментували і сам Франческо, і прес-служба Роми. На думку клубу, бачення легендою римлян ситуації є далеким від реальності.

Наш клуб вкрай розчарований рішенням Франческо Тотті покинути нас і не прийняти пропозицію стати технічним директором. Ми відкрили для нього цю вакансію після відходу Мончі та чекали його відповіді. Ми вважаємо, що Франческо була запропонована гідна посада одного з провідних членів керівництва.

Ми були готові проявити спокій у ситуації з Франческо та допомогти йому здійснити перехід зі статусу відмінного футболіста до ролі відмінного менеджера. Ми запропонували йому посаду технічного директора, оскільки вважали, що він зможе професійно вирости тут. Ми розуміємо, що Франческо, напевно, було складно прийняти рішення залишити Рому через 30 років. Проте, клуб вважає, що бачення ситуації в клубі з точки зору Тотті далеке від реальності та не відповідає дійсності. Ми бажаємо Франческо всього найкращого в усіх його починаннях.

Якщо Рома прокоментувала ситуацію в очікувано дипломатичному руслі, то Франческо Тотті був значно емоційнішим.

Чому я не поїхав на лондонську зустріч з керівництвом та Фонсекою? По-перше, мене попередили про неї тільки за два дні. По-друге, вони обрали тренера без моєї участі. Я навіть не знаю, чи вибрали вони нового спортивного директора. Уявіть собі ситуацію: я телефоную Антоніо Конте (він був єдиним тренером, якому я телефонував особисто), а він вже знає, що Рома домовилася з Фонсекою. Я мав вигляд дурня.

Паулу Фонсека – хороший, начитаний тренер, який відмінно проявив себе в Шахтарі. Але він не повинен приходити в клуб з настільки жахливою атмосферою, яка тут зараз. До слова, Конте теж не хотів приходити в команду, в якій насамперед потрібно влаштовувати революцію”, – цитує Тотті BBC Sport.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також