Дев'ятий гол у сезоні! Український легіонер забив у другому матчі поспіль. ВІДЕО

Владислав Кочергін продовжує запалювати за польський Ракув. Цього разу українець відзначився у матчі зі Шльонськом.

Спочатку на 36-й хвилині ексгравець Зорі вивів свою команду вперед. Новак виконав чудове закидання до штрафного майданчика на Кочергіна, той прийняв м'яч на груди і другим дотиком відправив його у сітку воріт.

Також український півзахисник записав на свій рахунок ще й ефектний асист. Сталося це вже у другому таймі. Кочергін відпасував через пів поля на свого партнера по команді, вивівши його віч-на-віч із голкіпером, і той не підвів.

Загалом Ракув переміг із рахунком 4:1. Для Кочергіна це вже 9-й гол і 3-й асист у цьому сезоні.