Дніпро-1 у Лігу конференцій. АЕК Ларнака розбиває команду Кучера. ВІДЕО

Поразка (1:2) у першому матчі протистояння з АЕКом з Ларнаки не залишала виходу для команди Олександра Кучера, якій треба було лише перемагати.

Проте як і минулого разу українці провалили першу половину зустрічі з кіпріотами. Провалили не так за грою, як за результатом, адже до перерви господарі двічі засмутили голкіпера дніпрян Макса Валефа.

На 21 хвилині Дюрчо змістився з флангу в центр і пробив – м'яч після рикошету від Сватка влетів у сітку воріт гостей – 1:0.

Підопічні Кучера могли відповісти миттєво. Класно з далекої відстані пробивав Бланко – Пірич перевів м'яч на кутовий. Подачу зі стандарту ударом головою завершував Гуцуляк, Пірич відбив перед собою, а Сваток з добивання пробив головою вище воріт кіпріотів.

Дніпро-1 намагався тиснути і створював непогані моменти, але влучності ударам Довбика та Піхальонка не вистачало.

Перед свистком на перерву гості примудрилися пропустити ще один м'яч. Логінов заблокував біля лінії воротарського майданчика удар Оєра, а от на удар Рафи Лопеша ніхто не відреагував. М'яч за незвичною траєкторією опустився за спиною у Макса Валефа – 2:0.

Після перерви міг забивати Громов.

Ексгравець Зорі після передачі від Довбика цілив у ближній кут воріт Пірича – поруч зі стійкою.

Довбик теж міг відквитати бодай один м'яч, але не встиг на простріл Бусанелло.

Добив команду з Дніпра Енглезу на 78 хвилині. Лівий захисник АЕКа, який після замін став діяти ближче до атаки, після закидання від Дюрчо злету пробив під поперечку воріт Валефа – 3:0.

Дніпро-1 своє перше в історії єврокубкове протистояння програє.