Домашній арешт та вилучення закордонного паспорта. Суд обрав запобіжний захід для фіндиректорки УАФ Павелка

Сьогодні, 4-го листопада, Голосіївський суд м. Києва розглянув клопотання про застосування запобіжних заходів директорці з фінансів Української асоціації футболу Сагайдак Євгенії Степанівні. 

СагайдакФото Football Hub

Прокуратура просила застосувати підозрюваній запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але суд не задовольнив це клопотання.

Сагайдак Голосіївський судФото Football Hub

Натомість слідчий суддя Плахотнюк Катерина Григорівна вирішила обмежитися лише домашнім арештом для Сагайдак Євгенії Степанівни шляхом заборони останній залишати місце свого фактичного проживання. Також у Сагайдак вилучили закордонний паспорт.

Сагайдак ухавала судуФото Football Hub

Сагайдак ухвала суду 2Фото Football Hub

Нагадаємо, нещодавно суд обрав запобіжний захід у вигляді обмеження пересування межами місця проживання для генерального секретаря УАФ Юрія Запісоцького.

Наразі правоохоронні органи розслідують близько десятка кримінальних проваджень щодо зловживань УАФ під керівництвом Андрія Павелко. Підлеглі президента УАФ Юрій Запісоцький та Євгенія Сагайдак проходять підозрюваними у справі про незаконну розтрату близько 3,2 млн євро, отриманих свого часу Федерацією Футболу України (ФФУ) від УЄФА.

Йдеться про закупівлю через агентську компанію "Newport Management Limited" 30 тонн чаю, 10 тонн кави та понад 2 тонн елітних морепродуктів і електрообладнання нібито для потреб ФФУ. Слідство встановило, що гроші були перераховані на компанії з ознаками фіктивності, а товари на 3,2 мільйони євро так і не доїхали до України.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також