Допоміг створити шедевр! Ярмоленко асистом рятує перемогу Вест Гему в матчі АПЛ. ВІДЕО

Хороша гра для лондонців та українця

Андрій Ярмоленко з перших хвилин залишився на лаві запасних Вест Гема на поєдинок з Вест Бромвічем. Місце українця на полі зайняв Джаррод Боун і саме він став героєм першої половини матчу.

Лондонці володіли ініціативою упродовж усього тайму, але забити вдалося вже у компенсований арбітром час. Цоуфал з флангу прострілив на лінію воротарського майданчика Вест Бромвіча, звідки Боуну вдалося грудьми переправити м’яч у ворота Джонстона – 1:0!

Піднесення від вдалого розвитку подій зіграло з молотобійцями злий жарт на 50 хвилині. Матеус Перейра отримав м’яч у сорока метрах від воріт Фабіанського, змістився ближче до штрафного майданчика Вест Гема і пробив. М’яч залетів точно у кут воріт лондонців, а польський голкіпер почав висловлювати претензії своїм гравцям, які просто споглядали дії суперника – 1:1.

Така ситуація не влаштовувала господарів, тому Девід Моєс кинув у бій Андрія Ярмоленка. Українець вийшов на 62 хвилині, а вже на 66 хвилині зробив свою справу. Крессвел подав у штрафний майданчик Вест Бромвіча, Ярмоленко виграв боротьбу у Гіббса і скинув легким кивком головою м’яч під удар Антоніо. Форвард лондонців у падінні з-під трьох оборонців гостей пробив у сітку воріт Джонстона – 2:1!

Photo by Catherine Ivill/Getty Images

Гості не хотіли миритися із невдалим результатом, але ще одного разу упіймати команду Моєса на помилці Вест Бромвічу не вдалося. Вест Гем перемагає 2:1 і на хвилі успіху вмикається у боротьбу за єврокубкові місця.

Аналітичний портал Whoscored винагородив Ярмоленка за його гру високою оцінкою – 7,0 (і це лише за 32 хвилини гри):