Допоміг епічний фейл! Динамо вигризає перемогу в одеситів. ВІДЕО

У суботу, 2 березня, відбувся матч 19-го туру УПЛ між київським Динамо та одеським Чорноморцем.

За підтримки уболівальників на стадіоні кияни дуже потужно розпочали гру, атакуючи раз за разом. Такий тиск одесити змогли не тільки витримати, а ще й відповісти своїми моментами, перевіряючи на міцність Бущана.

На 37-й хвилині Динамо таки дотиснуло Чорноморець. Шепелєв, скориставшись помилкою Варакути, розстріляв у добиванні ворота одеситів – 1:0. Тож, команди пішли на перерву за мінімальної переваги підопічних Олександра Шовковського.

Дуже вмотивованим вийшов Чорноморець на другий тайм, але мало що виходило попереду у підопічних Григорчука, більше обороняючись від атак киян. Багато роботи було у голкіпера одеситів, який не раз рятував свою команду, не дивлячись на пропущений м'яч.

Чудовий момент забивати мав Бражко, але м'яч влучив у стійку. Таким чином, рахунок поєдинку залишився незмінним.

1:0 – Динамо здобуває три очки у матчі з Чорноморцем.