Допоміг пробитися у наступний раунд! Малиновський відзначився результативною дією. ВІДЕО

Українець Руслан Малиновський відзначився результативною дією у Кубку Італії.

Півзахисник Дженоа залишився на заміні у матчі 1/16 фіналу Кубку Італії. Команда Малиновського грала з командою Реджана. Суперники обмінялися забитими м'ячами і зіграли в основний час внічию 1:1. 30-річний українець вийшов на заміну вже у додатковому часу, на 97 хвилині поєдинку. Вже через 2 хвилини після появи Малиновський віддав гольову передачу. Ідеальної розібрався у ситуації і майстерно вивів Гудмундссона на вільний простір, а ісландець холоднокровно зробив рахунок 2:1. Дженоа в підсумку пробивається до 1/8 фіналу Кубку Італії.

В 1/8 фіналу Дженоа зустрінеться із командою Лаціо.