Достроково завершили матч через жахливу травму! Голкіпер знепритомнів посеред гри

У чемпіонаті Нідерландів стався максимально неприємний епізод.

У матчі 7 туру Ередивізі Валвейк вдома приймав Аякс. І на 84 хвилині зустрічі відбулось болісне зіткнення голкіпера господарів із суперником. Етьєн Вассен одразу знепритомнів після удару. Лікарі намагалися зробити все можливе, щоб врятувати 28-річного нідерландця. Місце, де надавали допомогу воротареві, приховали від телекамер, а через деякий час гравця на ношах винесли з поля. Пізніше, було офіційне повідомлення від клубу, що Етьєн Вассен прийшов до тями. Тепер на нього очікує детальне обстеження і після того будуть оголошуватися терміни повернення на поле.

Нагадаємо, що через травму голкіпера господарів матч перервали на 84 хвилині зустрічі. Поєдинок не дограли, а обидва клуби повідомили, що було хвалене рішення залишити в силі рахунок, який був на той момент (3:2 на користь Аякса). Проте, статус матчу буде визначений згодом.