Довгоочікувана перемога! Зоря завдяки голу дебютанта долає Ворсклу. ВІДЕО

У понеділок, 26 лютого, відбувся матч 18-туру УПЛ між луганською Зорею та полтавською Ворсклою.

Команди обережно увійшли у гру, придивляючись один до одного. У першій половині першого тайму яскраві моменти Зоря та Ворскла не створили, зате на полі було багато дрібних фолів та затримок гри.

Пристрілюючись до воріт Ворскли, на 37-й хвилині матчу, Зорі таки вдалось відкрити рахунок. Після подачі з кутового Герреро виконав передачу на голову Башича, який точним ударом переправив м’яч у сітку. Зазначимо, що для автора гола це був дебютний поєдинок за Зорю. 1-0 – команди пішли на перерву з мінімальною перевагою луганського клубу.

У другому тайми темп гри пришвидшився. Зоря пішла великими силами вперед і раз за разом перевіряла на міцність оборону та воротаря Ворскли. Можливості збільшити рахунок мали Герреро та Мічін, але луганчанам не вистачало точності.

На 70-й хвилині матчу ситуація для Ворскли ускладнилась через вилучення Крупського – полтавчанам довелось догравати поєдинок у меншості. Навіть за кількісною нерівністю, Ворскла намагалася відігратися, але це не дало ніякого результату.

1:0 – Зоря мінімально перемагає Ворсклу. Додамо, що це третя перемога для луганчан у сезоні в УПЛ.