Драматична розв’язка. Бойко тягне Динамо до півфіналу Кубка України у матчі з Колосом. ВІДЕО

Емоцій у цьому поєдинку було море

Динамо в 1/4 фіналу Кубка України на Олімпійському приймав ковалівський Колос. Останній поєдинок між цими командами відбувся у грудні в рамках 13-го туру УПЛ і тоді матч закінчився з рахунком 2:2. Однак та зустріч, насамперед, запам’яталася суддівським скандалом (через вилучення та пенальті) та запеклою боротьбою.

На кубковий матч із ковалівцями Мірча Луческу виставив майже той самий склад, що і на поєдинок зі Львовом. Лише декілька змін: заміть Бущана у воротах вийшов Бойко, праворуч у захисті Кенджору змінив Караваєв, ліворуч з’явився Миколенко, а Родрігеса замінив Де Пена.

Динамо не влучає у площину

Перший небезпечний момент у зустрічі створили господарі зусиллями Віктора Циганкова, який вийшов на ударну позицію і з меж штрафного майданчика пробив поруч зі стійкою воріт Волинця.

Невдача з ударом Циганкова стала не найгіршою подією у зустрічі для півзахисника Динамо, адже на 19-й хвилині гравець збірної України зазнав ушкодження і без особливих роздумів залишив поле. Луческу замість свого лідера випустив Родрігеса.

Колос намагався не сидіти в обороні і свій хороший шанс гості створили. Подачу з кутового (яких у ковалівців у першому таймі було аж 6) своїм ударом завершив Петров. Бойко випередив Антюха і витягнув м’яч з кута власних воріт!

Майже одразу господарі відповіли класним ударом Караваєва злету, але м’яч після пострілу правого оборонця киня, як і в епізоді з Циганковим, пройшов поруч зі стійкою воріт Волинця.

Вилучення Руслана Костишина

У другій половині емоції лише збільшувалися і такий натиск першим не витримав головний тренер Колоса Руслан Костишин. Наставник ковалівців з претензіями до арбітрів залишив технічну зону в епізоді, коли Де Пена ударом через себе вибив м’яч, а Золотов, злякавшись ноги уругвайця, вдав пекельні муки. Арбітр зустрічі Денис Шурман у гру білоруса не повірив (хоч і послухав підказку арбітра на ВАРі), а Костишину за його дії виписав червону картку.

Кияни тиснули на ворота Волинця, проте господарям бракувало влучності. На 73 хвилині Шапаренко пробивав зі штрафного – м’яч пройшов у сантиметрах від дев’ятки воріт Колоса.

Удари Бєсєдіна

На 86 і 87 хвилинах міг вирвати перемогу для своєї команди Бєсєдін. Форвард Динамо двічі вривався у штрафний майданчик гостей, двічі отримував пас від Лєднєва і двічі пробивав у дальній кут. За традицією цього поєдинку – повз ворота!

Додатковий час

Наприкінці другого тайму Лєднєв двічі небезпечно пробивав зі штрафного, але в обох випадках Волинець впевнено забирав м’яч до рук. Тож гра перейшла у два тайми по 15 хвилин. Динамо напосідало на ворота Колоса у першому овертаймі, однак ковалівці завзято оборонялися і тому атаки не приносили їм результату.

Натомість, на 103-й хвилині непоганий момент був у гостей. Антюх пробивав з меж штрафного майданчика Динамо по воротах Бойка, але удар у гравця Колоса не вдався і голкіпер киян спокійно забрав м’яч до рук.

12. Ільїн – удар вище воріт (4:3)

Два сейви Бойка і удар вище воріт від гравця Колоса Ільїна виводять киян до пів фіналу Кубка України. 4:3 перемога Динамо у серії післяматчевих пенальті.