Драматична розв'язка! Франція завдяки автоголу перемагає Бельгію на Євро-2024! ВІДЕО

В 1/8 фіналу плей-оф Євро-2024 збірна Франції грала з Бельгією.

Фаворитами зустрічі вважалися саме Ле Бльо і вони з перших хвилин почали тиснути на суперника. Непогано пробивав Грізманн, але його удар відбив Кастельс. Після цього французи ще декілька разів небезпечно атакували, але в цих моментах захист бельгійців був на рівні.

Свій момент у середині тайму створили і підопічні Доменіко Тедеско. Де Брюйне виконував штрафний поблизу воріт Франції і капітан Бельгії наважився на прямий удар – Меньян відбив ногою.

На цю нагоду французи відповіли моментом Тюрама. Після навісу з флангу нападник пробивав головою із близької відстані, проте м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Також ще двічі небезпечно стріляв Чуамені. Та в обох випадках м'яч пролітав повз площину воріт.

Одразу по перерві Чуамені ще раз небезпечно пробивав по воротах і цього разу м'яч після невеличкого рикошету летів у кут – Кастельс перевів на кутовий.

Після цього небезпечних ударів завдавали Тюрам і Мбаппе, однак м'яч пролетів у сантиметрах над поперечкою.

На 61-й хвилині бельгійці мали ще одну нагоду. Карраско увірвався до штрафного майданчика і пробивав з близької відстані, але в останній момент його удар у підкаті заблокував Тео Ернандес.

На 71-й хвилині із меж штрафного майданчика стріляв Лукаку і Меньян відбив перед собою. На щастя для голкіпера, першими на підбиранні опинилися гравці Франції.

На 85-й хвилині французи таки зуміли пробити свого суперника. Канте віддав передачу до штрафного майданчика на Коло Муані, той розвернувся і пробив (це був 20-й удар Ле Бльо в цьому матчі) – м'яч влучив у ногу Вертонгена і від нього залетів у ближній кут воріт – 1:0.

Бельгійці не зуміли відігратися. Франція виграє з рахунком 1:0 і виходить в 1/4 фіналу Чемпіонату Європи.