Драматична розв'язка! Сербія вирвала нічию у Словенії на останніх секундах матчу. ВІДЕО

У четвер, 20 червня, відбувся поєдинок 2-го туру групи C Євро-2024 в якому зустрілися збірні Сербії та Словенії.

Від початку матчу словенці грали першим номером. Так, на 8-й хвилині Млакар увірвався до штрафної сербів та потужно пробив з правого кута – Райкович парирував м'яч. Через декілька хвилин Млакар знову створив небезпеку для суперника, на щастя сербів голкіпер врятував команду.

Словенія зіграла з СербієюФото: Getty images

Словенці та серби видали потужний кінець першого тайму, моменти посипалися один за одним. Так, на 38-й хвилині Елшнік перехопив м’яч, наніс сильний удар – поперечина! Шешко зіграв на добиванні, але знову безрезультативно.

На що підопічні Драгана Стойковича відповіли своїм небезпечним моментом. Мітрович, вигравши боротьбу у захисника, спробував розстріляти ворота Облака, але голкіпер Атлетико опинився на місці.

Тож, команди пішли на перерву з нулями на табло – 0:0.

У другому таймі ситуація дещо змінилася і серби частіше загострювали гру. Мітрович мав нагоду відкрити рахунок матчу, але йому не вистачило точності.

На 58-й хвилині словенці вибігли в контратаку, Шешко пробив з-за меж штрафного майданчика – Райкович у стрибку здійснив топсейв!

На 69-й хвилині словенці вийшли вперед. Карнічнік зробив цей гол – захисник розігнав атаку, відпасував на партнера ліворуч і побіг до штрафної, де отримав м'яч та замкнув передачу – 1:0!

На 96-й хвилині Сербія перевернула хід поєдинку зрівнявши рахунок на останніх секундах. Йовіч виграв повітря у боротьбі з суперником і головою переправив м'яч у сітку – 1:1!

У підсумку, у 2-му турі Євро-2024 серби та словенці грають внічию 1:1.