Друга сенсація туру! Вест Гем з Ярмоленком перемагає Челсі

Вест Гем Андрія Ярмоленка завітав на Стемфорд Бридж до Челсі. Господарі поля були стовідсотковими фаворитами поєдинку, але гра склалася зовсім по-іншому.

Після дуже довгої серії невдалих результатів Вест Гем зумів взяти очки там, де мало хто сподівався їх взяти – в Лондоні.

У першому таймі команди м’ячів не забивали. Але як тільки почалася друга половина зустрічі, Вест Гем зумів засмутити підопічних Лампарда. Андерсон розвернув атаку з центра на лівий фланг, Форналс віддав на Крессвелла, а лівий захисник Молотобійців поцілив у дальній кут воріт Кепи — 0:1.

Ярмоленко вийшов на поле на 71-й хвилині матчу замість Андерсона. Більшу частину другого тайму Вест Гему довелося відбиватися. Декілька класних сейвів видав голкіпер Мартін (він є третім воротарем Вест Гема після Фабіанського і Роберто). Та й у Челсі цього вечора була просто катастрофа із реалізацією. Молотобійці змогли зберегти потрібний рахунок.

Вест Гем перервав свою серію із 8-ми матчів без перемог. Команда Ярмоленка піднялася на 13-ту сходинку в турнірній таблиці АПЛ.

Нагадаємо, ще в одному матчі туру Манчестер Сіті сенсаційно зіграв унічию із Ньюкаслом 2:2, тоді як Ліверпуль у меншості втримав перемогу над Брайтоном 2:1.