Дружина Малиновського про Євро, підгузки та штовханину чоловіка з Роналду

В ефірі програми ПРО ЄВРО Роксана Малиновська розповіла про побут, подружнє життя та Євро-2020. Поки Руслан Малиновський грався зі своєю донечкою, його дружина давала інтерв’ю Олександрі Лободі.  

Як справи з коронавірусом?

– Все чудово, сприймаємо інформацію з позитивом. Ми вже тиждень не виходимо з дому. Руслан виїжджає тільки на тренування та матчі. Тим паче, що зафіксували випадки захворювання коронавірусом в одній із команд серії С. Не проводяться масові заходи. Карантин продовжили на тиждень у навчальних закладах: школах, університетах. Наступний матч зіграють без глядачів.

Що для вашої родини участь на Євро?

– Раніше, підлітком я вболівала на Євро. Вболівала, як фанатка. Зараз вже інакше дивимося на матчі збірної. Зараз вже більше хвилюємося за країну, Руслана та його друзів по збірній. У збірній він морально відпочиває. Найбільше мені сподобався матч проти португальців. Я тоді вже була вагітна. Ніколи б не могла подумати, що буде ось таке. Мій чоловік штовхався з Роналду і форвард тоді упав. Ви думаєте, що тільки Кріш ходить до спортзалу?

Руслан – хороший татко?

– У мене не романтична історія розповіді про вагітність. Розплаканою я зателефонувала йому, коли він їхав на тренування. Руслан – найкращий татко. Він вже все уміє. У перші дні він усього боявся. Зараз вже вміє поміняти підгузки, купає та ще й грається. Шкодує, що у нього немає молока, бо так він з нею увесь день пронянчився б!

Читайте також: Відкриття сезону обирає Іспанію? Він точно перепише історію Ла Ліги

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також