Друзі росіян зганьбилися! Пропустили чотири м'ячі, граючи в більшості. ВІДЕО

Фенербахче, який тісно співпрацює з російським зенітом, програв із рахунком 2:4 Бешикташу. При цьому господарі пропустили усі чотири м'ячі, граючи у більшості.

Фенербахче осоромилисяPhoto by Ali Atmaca/Anadolu Agency via Getty Images

Фенербахче повів у рахунку на 41-й хвилині, коли Енер Валенсія реалізував пенальті. На 51-й хвилині жовті канарки ще й отримали чисельну перевагу – захисник Бешикташа Велінтон Соуза Сілва отримав другу жовтку картку, яка трансформувалася у червону. При цьому арбітр ще й призначив  одинадцятиметровий у ворота чорних орлів, але цього разу Валенсія з позначки схибив.

Та потім Бешикташ забив аж 4 м'ячі у ворота Фенербахче.

Спочатку Тозун за 4 хвилин оформив дубль, потім на 73-й забив Редмонд і вже у компенсований  час масну крапку поставив Абубакар. Фенербахче відквитав один м'яч уже на останніх хвилинах, забив Кахведжі – 2:4.

Після цього матчу Бешикташ має 52 очки і йде третім, Фенербахче – другий з 54 пунктами (плюс команда має матч у запасі).