Дубль та асист від Ваната! Динамо видало вогняний матч в УПЛ. ВІДЕО

У неділю, 25 лютого, відбувся матч 18-туру УПЛ між київським Динамо та харківським Металістом 1925.

Дуже потужно розпочали гру підопічні Віктора Скрипника. Другий епізод біля воріт киян став гольовим. Уже на 5-й хвилині поєдинку харків’яни відкрили рахунок, коли після комбінації з Борячуком, колишній гравець Динамо Гармаш пробив з лінії штрафної чітко повз Бущана.

Такий хід подій на полі не влаштував динамівців, які одразу відповіли перспективним моментом – Бражко завдав удар, але м’яч пролетів повз стійку. Варто також відзначити активність Волошина та Ваната в атаці, проте, оборона Металіста 1925 моментально нейтралізовувала небезпеку біля своїх воріт.

Ближче до середини другої половини першого тайму Динамо серйозно притисло своїх суперників, але для зрівняння рахунку не вистачало завершального удару.

Наприкінці першого тайму у найкращого бомбардира чемпіонату Ваната з’явилась неймовірна можливість для того, щоб забити м’яч – після філігранної передачі від Бражка форварду не вдалося реалізувати вихід один на один з голкіпером харків’ян.

На 43-й хвилині Динамо таки зрівняло рахунок – після масованої атаки Кабаєв розстріляв ворота суперника, не залишивши жодного шансу для Мозіля. За нічиєї 1-1 команди пішли на перерву.

Динамічно стартував другий тайм. Великими силами підопічні Олександра Шовковського пішли вперед. Спочатку Буяльський перевірив на міцність голкіпера Металіста 1925, потім Бражко. Не встигнувши оговтатись від атаки за атакою, харків'яни пропустили другий гол. На 62-й хвилині кияни розігнались по лівому флангу – Волошин прострілив низом після перехоплення Шапаренка на дальню штангу і Ванат замкнув передачу.

На 69-й хвилині динамівці забили третій м'яч. Мозіль парирував удар Волошина, однак Буяльський зіграв на добиванні.

На 72-й хвилині Овусу, дебютувавши за Металіст 1925, скоротив відставання від киян, розстрілявши ворота Бущана.

Через декілька хвилин після пропущеного м'яча Ванат оформив дубль. Шапаренко пробив з гострого кута – м'яч влучив у стійку, і Владислав виявився першим на добиванні.

4:2 – Динамо долає команду Скрипника у результативному матчі.