Дубль Волошина! Динамо у матчі з шістьма голами перемагає Металіст 1925 в УПЛ. ВІДЕО

Динамо у Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського приймало Металіст 1925. Це був перенесений матч 3-го туру УПЛ.

Уже на 11-й хвилині підопічні Олександра Шовковського повели у рахунку. Ванат виграв повітря поблизу центральної зони і скинув на Буяльського, капітан Динамо розкішною розрізною передачею з власної половини поля вивів віч-на-віч із голкіпером Волошина, який впевнено розібрався у епізоді і спокійно прошив Сидоренка – 1:0.

На 22-й хвилині Волошин оформив дубль. Правий вінгер киян опинився першим на добиванні після удару Шапаренка і без проблем переправив м’яч у порожній кут воріт – 2:0.

За декілька хвилин ледь не відзначився Буяльський. Він намагався перекинути голкіпера Металіста 1925, але не влучив у площину воріт.

Харків’яни фактично нічого не створили за половину тайму, але вже перша небезпечна нагода на 30-й хвилині завершилася голом. Габелок виконав чудову подачу до штрафного майданчика Динамо за спини захисників і Дмитренко в дотик пробив у кут – 2:1.

Та вже дуже скоро динамівці відновили перевагу в два м’ячі. На 34-й хвилині Буяльський виконав навіс з кутового на ближню стійку і Ванат, який втік суперника, з близької відстані завдав сильного удару під стійку – 3:1.

А на 41-й хвилині гості ще й залишилися в меншості. Бичек сфолив проти Буяльського і отримав другу жовту, яка перетворилася у червону.

Уже перед самою перервою Волошин міг оформлювати хет-трик, але він з меж штрафної зони пробив повз ворота.

На 54-й хвилині кияни створили ще один супермомент після розіграшу кутового Шапаренко опинився сам поблизу воріт, він прийняв м’яч, але пробив над поперечкою.

На 65-й хвилині дуже небезпечно пробивав із дальньої відстані Бражко – Сидоренко в ефектному стрибку відбив на кутовий.

На 72-й хвилині гравці Металіста 1925 відквитали ще один гол. Борячук віддав передачу Ременюку, який вибігав сам-на-сам із Нещеретом, голкіпер Динамо дуже невдало вийшов зустрічати суперника, не добрався до м’яча і гравець харків’ян легко прокинув кіпера та покотив м’яч у порожні ворота – 3:2.

Усі надії на камбек для Металіста 1925 зруйнувалися на 90-й хвилині, коли Динамо забило вчетверте. Після подачі з кутового Супряга виграв повітря на ближній стійці і продовжив далі головою до воротарської зони, де Дячук з декількох метрів прошив Сидоренка – 4:2. Більше голів у поєдинку не було.

Після цього матчу Динамо набирає 25 очок і займає 5-ту сходинку в чемпіонаті України.