Дубль за три хвилини! Українець запалив у європейському чемпіонаті. ВІДЕО

Ракув і Владислав Кочергін пройшлися катком по Плоцьку в матчі 16-го туру Екстракляси (7:1). Українець відзначився двома голами за три хвилини.

Перший гол від Кочергіна стався на 88-й хвилині. Півзахисник протягнув м'яч до штрафного майданчика, не зустрів опір захисників і пробив у кут воріт. Так рахунок став 6:1.

А потім уже в компенсований час ексгравець Зорі отримав передачу від Тудора поблизу воріт суперника, на досвіді прибрав захисника, вийшов віч-на-віч з голкіпером і спокійно покотив м'яч йому між ніг – 7:1.

Після 16-ти турів Ракув лідирує у чемпіонаті Польщі з 38-ма очками. Другою йде Легія, в якої 31 пункт.