Дуже вдячний арбітру за першу медичну допомогу – гравець Буковини про жахливе зіткнення

Автор: Ірина Козюпа

Віталій Кузів втратив свідомість після зіткнення у матчі Другої ліги Нива – Буковина (0:2). Арбітр Павло Дубровець і гравці тернополян Ярослав Волошин і Тарас Кривий першими прийшли на допомогу хлопцеві. Вони перевернули гравця на бік, а суддя витягнув язик.

Жахливе зіткнення у Другій лізі

Арбітр і гравці Ниви врятували життя футболісту Буковини🔥Віталій Кузів втратив свідомість після зіткнення😱Здоров'я, хлопче💪🎞 via YouTube НАЖИВО Production

Опубліковано FootballHub Неділя, 29 липня 2018 р.

Ви не повірите, але Кузів після надання медичної допомоги повернувся на поле (йшла 74-й хвилина) і відіграв матч до кінця. Оце характер!

Віталій розповів FootballHub, що почувається добре, і подякував усім за підтримку.

У мене все добре. Я вже трохи відійшов від матчу, – каже захисник Буковини. – Дивився відео гри. Після пережитих емоцій виглядає не так страшно, як було на полі.

Була верхова боротьба і гравець команди-суперника ліктем влучив просто у скроню. На дві секунди я зупинився, а тоді втратив свідомість.

Потім на відео я побачив, що до мене відразу підбіг арбітр матчу і гравці. Дуже вдячний судді, що він надав мені першу допомогу.

Після матчу лікарі запитали, чи не крутиться в мене голова. Сказали, що потрібно зробити МРТ. Подивитися, чи не сталося чогось серйознішого. Поки ще не встиг цього зробити.

У другому таймі стався прикрий момент з гравцем гостей, який після верхової боротьби впав непритомним (випадок…

Опубліковано Віктором Зарванським Субота, 28 липня 2018 р.

Арбітр після матчу підійшов і запитав, чи все добре. Я відповів, що все у порядку. Подякував йому за допомогу. Не кожен суддя так би вчинив. Це не його обов’язок, а медиків. Але він дуже швидко зорієнтувався у ситуації. Суперники і вболівальники теж підходили і підтримали мене.

Отримав багато дзвінків і повідомлень від друзів і незнайомих людей. Всі бажали швидкого одужання.

Найбільше хвилювалася мама. Мої батьки прийшли на стадіон підтримати нашу команду. Мама дуже перелякалася. Їй було страшно дивитися з трибуни.

Я готовий грати в наступних матчах. Хочу допомогти своїй команді. Вейну Руні розбили ніс і було багато крові, але він дограв матч до кінця. В мене навіть трохи легша ситуація, бо не було крові. Хоча теж дуже неприємний епізод.

Вейн Руні у матчі Ді Сі Юнайтед – Колорадо🔥3 очка✅Перша гра з капітанською пов’язкою😎Перший гол⚽Розбитий ніс👃5 швів🤕Не можу дочекатися наступної гри©️💪

Опубліковано FootballHub Неділя, 29 липня 2018 р.

Десь прочитав, що в українському футболі були дві такі ситуації. Кілька років тому Канкава врятував життя Олегу Гусєву. І цей епізод зі мною.

Це справа випадку. У тій ситуації міг опинитися не тільки я, а будь-хто. Я не боюся і продовжуватиму грати без будь-якого страху.

Образи на суперника в мене також немає. Він сам дуже хвилювався і одразу вибачився. Сказав, що зіграв ненавмисно. Я відповів, що все добре і я знаю, що він не хотів цього.

Mum❤️❤️❤️

A post shared by 🌑V I T A L I Y K U Z I V 🌑 (@vitaliy_kuziv7) on Apr 9, 2018 at 6:44am PDT

Футболіст Ниви Ярослав Волошин – один із рятівників Віталія.

Побачив, що йде передача, а потім боротьба. Наш гравець зачепив суперника ліктем, чи головою. Я добре не роздивився. Віталій стояв, а потім я повернувся і побачив, що він вже лежить. Інтуїція підказала, що треба підбігти до нього. Ми з партнером швидко його перевернули, дістали язик і Кузів прийшов до тями. І навіть матч продовжив. Добре, що все обійшлося.

На відео все виглядає моторошно. А на полі було ще страшніше. Він не рухався. Це був шок!

Таке може трапитися в будь-який момент з будь-ким. Говорили про це в команді. Добре, що швидко зорієнтувалися і врятували гравця. В мене були схожі матчі, коли суперники допомагали футболісту. Я знаю, що коли гравець втрачає свідомість, то треба перевернути його на бік. Це стало у пригоді.

Після таких моментів стараєшся грати акуратніше. Здоров’я і життя важливіші. Їх не купиш і не обміняєш.

Опубліковано ФК "Нива" Тернопіль Неділя, 29 липня 2018 р.

Друга ліга України стартувала 22 липня. У групі А грає 10 команд. Поки матч Ниви та Буковини – найбільш резонансний. Відео з Кузівим облетіло всю Україну.

Цього року у Другій лізі буде дуже цікавий чемпіонат, – каже Віталій. – Є багато нових команд з амбіціями підвищення у Першу лігу. Я дивився статистику відвідуваності. На деякі команди ходить більше людей, ніж на клуби УПЛ. У Другій лізі є багато матчів, де грають за свій клуб і своє рідно місто. Запрошую вболівальників приходити на стадіон і підтримувати свої команди.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також