Дуже великі перспективи! Луческу розгледів 19-річного таланта Динамо

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про кризу в атаці Динамо та враження Мірчі Луческу від роботи з 19-річним нападником киян Владиславом Ванатом:

Пряма мова:

Дуже великі перспективи у Ваната. Цей футболіст добре зарекомендував себе зараз. І я знаю, що Луческу бачить в ньому дуже хорошу перспективу.

Фото ФК Динамо Київ

Я розумію, ми постійно говоримо: “Тренер бачить перспективу в Бєсєдіні. Тренер бачить перспективу в Супрязі. Тренер бачить перспективу тепер у Ванаті. Тренер бачить перспективу в Русині. Коли вони стануть нападниками?..” Але воно так і є! Нападник – це взагалі ювелірна історія. Це ювелірна робота. Чому вони коштують найдорожче? Бо забити найскладніше! Виконати момент, реалізувати момент – це насправді найскладніше у футболі. Це діамантова робота.Тому зараз важко про щось говорити.

Купити футболіста, який точно забиватиме? Тоді треба купувати Роналду, бо це машина по забиванню м’ячів. Суареса теж можна. Це гравці, які вже це встигли зробити. Але і для них потрібні помічники.

Тут потрібно виховувати свого футболіста. Зараз повернувся Бєсєдін, є Супряга, є молодий Ванат, є Вербич, який може зіграти на позиції нападника, одужує Русин. Скільки ще нападників треба? Хтось в цій конкуренції повинен вистрілити, повинен вирости. Якщо з них ніхто до літа себе не проявить, то я впевнений, що влітку Луческу вимагатиме нападника. Ка-те-го-ри-чно.

Чи втратив Супряга довіру від Луческу. Думаю, що частково десь так, бо дуже румунський транер вірив у цього нападника. Але зараз є конкуренція. Дуже добре тренерський штаб говорив про Ваната, тому подивимося.

Читайте також: Динамо ближче до чемпіонства. Ігор Циганик розповів про проблеми Шахтаря

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також