Два місяці без голів! Форвард збірної України нарешті відзначився за свій клуб. ВІДЕО

Вінгер збірної України та Аль-Айна Андрій Ярмоленко забив в 11 турі чемпіонату ОАЕ у гостьовому матчі з Бані Ясом. До цього останнім його голом був м'яч у ворота Аль-Насра ще 22 жовтня.

На 28-й хвилині атакувальний півзахисник взяв участь у зразковій контратаці Аль-Айна за рахунку 0:0 і скористався чудовим пасом від партнера. Ярмоленко вбіг у вільну зону і йому викотили під удар. Українцеві залишалося просто влучити у порожні ворота, адже воротар суперників викинувся на інший фланг. Це четвертий гол українця за Аль-Айн. Після цього його команда до перерви двічі пропустила, але на старті другого тайму зуміла відігратися - 2:2. Ярмоленка Сергій Ребров поміняв на 69-тій хвилині.

Після цієї нічиєї Аль-Айн посідає 7-му сходинку Ліги ОАЕ (11 матчів, 18 очок).