Два пенальті, шедевр Булеци та настирливість Довбика. Дніпро-1 за тайм знищує Минай. ВІДЕО

Команда Йовічевича на класі розбиває Минай

У 23-му турі Дніпро-1 вдома приймав Минай, який до цього матчу перебував на дні турнірної таблиці. Закарпатський клуб бореться за виживання. Тому їм понад усе потрібні були очки у цій зустрічі. Однак Минаю протистояв Дніпро-1 Ігоря Йовічевича, який після зимової перерви програв лише одного разу. Сталося це у матчі з Динамо.

Обидві команди підійшли до цього поєдинку фактично у своїх найсильніших складах. У Дніпра-1 через дискваліфікацію не міг зіграти Ігнатенко. Йовічевичу довелося вдатися до певних ротацій, випустивши у старті 19-річного Батагова. Варто відзначити появу в основі Миная Артема Мілеського, який останні матчі з’являвся на заміну на останні хвилини.

Фото СК Дніпро-1 Перший пенальті

Дніпряни були близькі, щоби забити швидкий м’яч. Булеца віддав гарну діагональ на правий фланг на Лукаса Тейлора, той біля кутового прапорця обіграв захисника, увійшов до штрафного майданчика і викотив під удар Чуже. Хорват пробив у дотик, але не влучив у площину воріт – м’яч пролетів у декількох сантиметрах біля стійки.

Але вже на 18-й хвилині господарі поля отримали право на одинадцятиметровий удар за фол Ткачука на Булеці. Примітно, що Юрій Іванов, який був головним арбітром матчу, не одразу вказав на позначку, а зробив це лише після того, як переглянув відеоповтор. Виконувати удар взявся Артем Довбик, але пробив нападник Дніпра-1 і збірної України вище воріт.

Форвард дніпрян спробував реабілітуватися за декілька хвилин. Довбик дістав м’яч на лівому фланзі, обіграв декількох захисників і завдав потужного удару в ближній кут з лінії штрафного майданчика. Але голкіпер Миная Попович зумів впоратися з цим пострілом.

Побиття Миная

Та 28-й хвилині зустрічі Довбик таки досяг свого. Нападник отримав передачу на лінії штрафної зони, корпусом відтіснив захисника, підлаштував м’яч собі під ліву і точним ударом з-під захисника прошив Поповича. Голкіпер Миная момент удару не побачив, тому не встиг зреагувати – 1:0.

За декілька хвилин підопічні Ігоря Йовічевича отримали право на небезпечний штрафний удар поблизу воріт Миная. Виконувати стандарт взявся Булеца. Орендований у Динамо гравець розкішно закрутив м’яч у дев’ятку – 2:0.

Наприкінці першого тайму Іванов призначив ще один пенальті у ворота Миная, тепер уже без допомоги відеоасистента арбітра. Чуже пробивав по воротах і м’яч влучив у руку Маємбе. Цього разу виконувати одинадцятиметровий взявся Чуже. Хорват з позначки впевнено переграв Поповича – 3:0.

Минай увесь перший тайм був максимально інертним попереду. Гості навіть жодного разу не пробили у бік воріт Юрчука.

Другий тайм

Чудову нагоду забити четвертий м’яч мав Білл. Після розкішної розрізної передачі від Тейлора бразильський вінгер, який вийшов на заміну одразу по перерві, небезпечно пробивав майже з кута воротарської зони, але чудовий сейв Поповича врятував Минай від ще одного пропущеного м’яча.

На 65-й хвилині зустрічі гості зуміли забити. Після подачі з кутового у штрафному майданчику Дніпра-1 виникла справжня метушня. Після серії ударів і рикошетів м’яч відлетів до Ткачука, який з метра ледь не порвав сітку. Але після перегляду VAR Іванов взяття воріт скасував, у Ткачука зафіксували офсайд.

Згодом гравці Дніпра-1 мали ще дві небезпечні нагоди. Спочатку Хобленку у боротьбі з двома захисника не вдалося вдало пробити і він лише несильно ткнув м’яч у бік воріт – сейв Поповича. А потім дніпряни організували швидку контратаку, яка закінчилася ударом Чуже з меж штрафного майданчика просто у голкіпера Миная.

За весь матч гості так і не вдарили у бік воріт Юрчука.

Після цієї перемоги Дніпро-1 набирає 29 пунктів і піднімається на 7-му сходинку чемпіонату України, обійшовши Олександрію. Однак свій матч 23-го туру підопічні Шарана ще не грали. Минай же продовжує залишатися на останньому місці в УПЛ без особливих шансів на збереження прописки в еліті з огляду на майбутніх суперників (Зоря, Шахтар і Ворскла).