Два різні тайми. АЕК карає Дніпро-1 за помилки в матчі Ліги Європи. ВІДЕО

Олександр Кучер перед поєдинком з АЕКом мав кадрові проблеми. Втрату Лучкевича новий тренер Дніпра-1 вирішив закрити виходом на правому фланзі оборони Володимира Танчика, який за звичних умов грає півзахисника. А от аргентинский правий захисник Пуріта вийшов у півзахисті.

Такий хід не спрацював. На 16 хвилині Енглезу на фланзі обіграв Танчика і прострілив у штрафний майданчик номінальних господарів. М'яч потрапив до Альтмана, удар якого спочатку заблокував Когут, але друга спроба виявилася влучною – 0:1.

Гравців з Дніпра цей гол серйозно підбив. Підопічні Кучера припускалися помилок у ситуаціях, які цього не вимагали. Один із таких епізодів трапився на 29 хвилині. Банальну подачу з кутового на гол перетворила помилка голкіпера української команди бразильця Макса Валефа. Футболіст господарів на виході пролетів повз м'яч, який від голови Сватка влетів у сітку воріт дніпрян – 0:2.

Українці прокинулися на старті другого тайму.

Могли підопічні Кучера відквитати один м'яч на початку другої половини гри. Бусанело після затяжної атаки з меж штрафного майданчика цілив у ближній кут воріт Тумпаса – сейв голкіпера кіпріотів.

Українці майже одразу створили ще один супершанс. Громов (у перерві змінив Когута) з меж штрафного майданчика в падінні пробивав по воротах АЕКа, але м'яч прийняла на себе поперечка воріт гостей.

До завершення зустрічі команди обмінялися моментами. Дюрчо дальнім ударом перевірив на міцність стійку воріт Валефа, а за українців міг забивати Громов, удар якого після швидкої контратаки заблокував захисник гостей.

Та все ж на свій гол українці награли. На 90 хвилині подачу з кутового від Піхальонка влучним ударом головою замкнув Сваток – 1:2!

Вже у компенсований до другого тайму час Сарапій заробив другу жовту картку за фол у центрі поля – вилучення.

Над кадровим питанням на гру угостях Кучеру знову доведеться міцно подумати. І зарядити команду на те, щоб вона потужно стартувала не зі свистком на другий тайм, а бажано зі стартовим.