Два вилучення і п'ять голів. Динамо розбиває Минай в Києві. ВІДЕО

Динамо в поєдинку з Минаєм дуже швидко опинилося в ролі наздоганяючої команди. На 3 хвилині матчу Біловар у простій ситуації вибив м'яч прямо на ногу Вітенчуку, який без роздумів пробив у ближню дев'ятку воріт Бущана – 0:1!

Кияни не сильно засмутилися і наполегливо почали атакувати ворота гостей. Оборона минайців впевнено справлялася з потугами Динамо аж до 27 хвилини, а потім стався провал! Закидання Сидорчука здавалося безперспективним, але Одарюк невдало вибив м'яч, чим і скористався Ванат, з ходу правою пробивши під поперечку воріт Бандури – 1:1!

За дві хвилини форвард господарів ще раз показав, що вміє бити з обох ніг добре. Лівоногий нападник після скидання від Буяльського ударом правою віправив м'яч у кут воріт гостей – 2:1!

Додав інтриги матчу на 32 хвилині Денис Попов. Захисник киян ногою зачепив плече Одарюка і арбітр зустрічі без роздумів вилучив гравця Динамо!

На старті другої половини гри (на 56 хвилині) трапилося ще одне вилучення. Бандура невдало вийшов за межі штрафного майданчика і збив Ярмоленка, який міг забивати.

Вже у рівних складах Минай мав супершанс, щоби зрівняти рахунок. Вишневський скористався помилкою Біловара і після подачі з флангу головою пробивав у кут воріт Бущана – м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Ще один шанс Вишневський отримав на 70 хвилині. Нападник гостей отримав пас від партнера по команді і потужно пробив – м'яч зачепив Біловара і трішки змінив траєкторію, але Бущан зумів зреагувати – сейв!

Міг зняти всі запитання стосовно переможця Дубінчак, але його удар після класного закидання від Буяльського голкіпер Миная Ольховий відбив.

На 87 хвилині кияни все ж забили свій третій м'яч у зустрічі. Дубінчак накрутив Панасенка і впав. Арбітр зустрічі Козиряцький призначив пенальті, яке реалізував Буяльський – 3:1!

Вже у компенсований до другого тайму час Караваєв вдало зіграв на добиванні після гарматного пострілу Бражка і порятунку від Ольхового – 4:1!

Команда Луческу не без пригод стартує в сезоні з розгромної перемоги.