Два вилучення, три пенальті і рятівний гол на 106 хвилині. Трилер у матчі Ла Ліги. ВІДЕО

Поєдинок 25-го туру чемпіонату Іспанії між Кадісом і Хетафе подарував шалені емоції вболівальникам.

Кадіс – ХетафеPhoto by Fran Santiago/Getty Images

Господарі поля повели у рахунку наприкінці першого тайму, коли Рубен Собріно після подачі від партнера по команді головою переправив м'яч у кут воріт.

Проте найцікавіше сталося уже в другому таймі. Спочатку на 57-й хвилині гравець Кадіса Гонсало Ескаланте у власному штрафному сфолив проти Енеса Юнала і арбітр після підказки від VAR призначив пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував сам Юнал, пробивши у дев'ятку – 1:1.

На 80-й хвилині право пробити пенальті мали уже господарі поля: Ескаланте завдав удару по воротах, м'яч влучив у руку Домінгушу Дуарте і суддя без вагань вказав на позначку. Також рефері показав захиснику Хетафе жовтку картку, яка стала для нього другою і він покинув поле. Рубен Алькарас з позначки переграв голкіпера гостей.

Через постійні затримки арбітр компенсував до другого тайму 10 хвилин. Здавалося, що матч йде до перемоги Кадіса, але на останніх хвилинах стався драматичний епізод: після подачі м'яч влучив у руку захиснику господарів Альфонсо Еспіно. Цей момент довго вивчався VAR, навіть головний арбітр пішов особисто дивитися повтор, але після цього він рукою вказав на позначку. І на 106-й хвилині пенальті реалізував усе той же Юнал – 2:2. Одразу після цього пролунав фінальний свисток.

Та на цьому матч не закінчився захисник Кадіса Ісаак Карселен не стримав емоцій і штовхнув рукою у голову одного із гравців суперника (ним виявився Хуан Іглесіас), за що отримав червону картку.