Дикість! Неадекват вдарив арбітра, який призначив пенальті на 97 хвилині. ВІДЕО

У матчі юнацьких команд Руха та Львова трапився гучний скандал. Арбітр зустрічі Артем Очкуренко призначив пенальті у ворота гостей на сьомій (спочатку було оголошено про 6 додаткових хвилин) компенсованій до другого тайму хвилині за гру рукою гравця Львова.

Таке рішення арбітра викликало невдоволення в неадекватного вболівальника чи президента школи ФК Львів Романа Михайліва (або дуже схожою на нього людини). Цей персонаж вибіг на поле і вдарив Очкуренка рукою в живіт:

Рух пенальті реалізував (2:1), а після фінального свистка арбітр залишав межі поля з охороною поліції, адже гравці та представники Львова не давали спокою представнику футбольної Феміди.

Це вже не перший випадок агресивної та неадекватної поведінки представників Львова. Раніше головний редактор ПРОФУТБОЛ Digital Володимир Звєров акцентував увагу на діях цієї команди в матчі з юнацькою командою Дніпра-1: