Динамівська битва! Київ проти Бреста, Мілевський і Хачеріді проти команди Михайличенка

Впевнена гра українського клубу.

Стартові склади

Після поразки у матчі з Хайдуком на команду Олексія Михайличенка очікувало протистояння з бретським Динамо. Чемпіони Білорусі з першої хвилини випустили всіх своїх українців – Мілевського, Хачеріді, Нойока. Кияни ж продовжили експерименти зі стартовим складом, поставивши в оборону Вівчаренка, Кадара, Забарного і Караваєва. Піварич пішов на лівий фланг півзахисту, а Каргбо у центр нападу.

Дубль віцечемпіона світу

Саме хорват став головним козирем української команди у першому таймі. Піварич, який лічені рази потрапив у заявку команди за першу половину сезону, відзначився дублем! Спочатку на 21 хвилині віцечемпіон світу точним ударом в дальній кут завершив затяжну атаку своєї команди (яку розпочав своїм проривом Караваєв) – 1:0. А на 35 хвилині вболівальники киян побачили славетний довгий пас від Кадара (рідкість, як комета, що пролітає поруч). Цю передачу ударом головою в один дотик завершив той же Піврич – м’яч перелетів через голкіпера і потрапив у сітку воріт Динамо з Бреста – 2:0.

Намагався креативити Мілевський, але його загострень для білоруської команди було замало. Єдиний гідний момент мав Гордейчук, що вийшов на небезпечну позицію і пробив. Георгій Бущан (поки найкращий гравець у контрольних матчах команди Михайличенка) у класному стрибку перевів м’яч на кутовий.

Гол по перерві

Друга половина пройшла під контролем української команди. Михайличенко повністю оновив склад і, якщо не брати до уваги помилки Кенджори на своїй позиції, його підопічні не підвели.

На 74 хвилині данський півзахисник Динамо Дуелунд зробив рахунок у зустрічі розгромним. Шепелєв отримав м’яч у штрафному майданчику білоруської команди, оцінив ситуацію і віддав на вільного Дуелунда. Удар атакувального гравця з 16 метрів став невідпорним для голкіпера Бреста – 3:0.

Продовжує лихоманити Франа Соля. Нападник ніяк не може відзначитися забитим м’ячем. Партнери шукали іспанця своїми передачами, але реалізувати свій момент нападнику не вдалося. Дуелунд головою скинув на Соля, який з декількох метрів пробив дуже кволо…

Динамо Київ без проблем перемагає Динамо Брест!