Динамівська машина. Молодь киян виносить Баварію у Лізі чемпіонів. ВІДЕО

Юнацька команда київського Динамо знову перемогла мюнхенську Баварію.

Підопічні Ігоря Костюка дуже активно розпочали матч 5 туру Юнацької Ліги УЄФА з Баварією. Вже на першій хвилині зустрічі Назарій Волошин міг забивати. Яцинек невдало зіграв у власному штрафному майданчику, віддавши пас просто на українського вінгера. Волошин без роздумів пробив з лівої у дальній кут – голкіпер мюнхенців Шенк врятував свою команду.

Тішилися рівному рахунку гості недовго. На сьомій хвилині динамівці організували класну результативну атаку. Діалло накрутив опонента на фланзі, віддав передачу на Вівчаренка, а той зробив точний навіс на Яцика. Капітан киян легким кивком голови переправив м'яч у сітку воріт Баварії – 1:0!

Господарі продовжили атакувати і мали пару непоганих шансів, щоби збільшити перевагу в рахунку. Яцик пробивав з-за меж штрафного майданчика – м'яч пройшов поруч зі стійкою воріт Шенка. Близьким до гола був Діалло, але його удар з меж штранфого майданчика гостей заблокував захисник суперника.

У другій половині першого тайму Баварія ожила. Нещерет врятував свою команду після удару Веніга в дальній кут. По перерві динамівці продовжили контролювати м'яч і гру в умовах першого досить щільного снігопаду у столиці. Діалло багато брав на себе, та зиску це не давало.

На 68-ій хвилині Назарій Волошин на реактивній швидкості увірвався до штрафного майданчика гостей і був безцеремонно збитий з ніг. Нападник заробив пенальті, чим сприяв вилученню наставника Баварії за суперечки з арбітром. Володимир Бражко холоднокровно нагоду реалізував – 2:0.

За п'ять хвилин, коли м'яч поміняли на кольоровий, Баварія створила чудовий момент, але постріл Дібрані з лінії штрафного прийняла на себе стійка воріт Нещерета. Не зміг зарадити голкіпер вже у доданий арбітром час, коли мюнхенці забивали свій перший цього розіграшу м'яч.

Тренер Динамо Ігор Костюк уже хвилин десять до цього намагався привести своїх хлопців до тями, адже команда дуже вільно дозволяла опонентам почуватися в атаці. Зрештою, Дібрані виконав чудовий удар з місця і розмочив рахунок – 2:1 у підсумку.

Кияни утримують першу сходинку у групі. Бенфіка відстає на одне очко. Очне протистояння команд визначить переможця квартету.