Динамівське дербі. Русин – найкращий бомбардир і суперБущан

Динамо зіграло заключний матч на другому зборі в Туреччині.

Після нічиї з БАТЕ і поразки від казахського Тоболу на команду киян очікувала заключна гра зборів з Динамо Тбілісі. Проти чинних чемпіонів з Грузії Михайличенко вирішив сильно не експериментувати, як в попередніх матчах і виставив, фактично, основний склад.

Перший момент в матчі створили кияни вже на початку гри. Сидорчук віддав на Шепелєва, той прострілив з кута воротарського майданчика, але центральний захисник грузинського клубу випередив Русина і вибивав якнайдалі, проте влучив у півзахисника Динамо. Від нього м’яч відлетів до Буяльського, який заходився сам на 11-тиметровій позначці, і він пробив у верхній кут воріт, але голкіпер Тбілісі Мігінеішвілі вдало зреагував на удар. Але атака на цьому не закінчилася, Дуелунд віддав з флангу вздовж штрафного майданчика, Русин ефектно пропустив м’яч на Буяльського, який в дотик перевів на Вербіча. Півзахисник Динамо пробивав з межі воротарської зони у дальній кут, але не влучив.

Бущану теж довелося виручати свою команду. Вербич невдало зіграв головою при ауті грузинців і м’яч від півзахисника відлетів до нападника Тбілісі Мчедлідзе, той потужно пробив з кута штрафного майданчика у ближню дев’ятку, але воротар Динамо встиг зреагувати на постріл.

Рахунок в матчі відкрила українська команда в середині першого тайму. Попов, після подачі Дуелунда з кутового, перевів м’яч далі головою на Кенджору. Правий захисник Динамо залишився сам на дальній стійці і в дотик, без проблем розстріляв ворота грузинської команди – 1:0.

Під кінець першого тайму, гарну нагоду змарнував Русин. Шабанов відав шикарну розрізну передачу на нападника киян, який опинився віч-на-віч з воротарем, але 43-ій номер Динамо довго обробляв м’яч, що дозволило захиснику в підкаті вибити на кутовий.

На другу половину зустрічі динамівці вийшли без замін. І початок тайму навряд чи можна назвати видовищним. Постійна боротьба за середину поля призводила до дрібних фолів. Але значно активізувалися команди після другого голу української команди.

Дуелунд протягнув м’яч майже з середини поля і віддав на Буяльського, який з лінії штрафного майданчика виконав ювелірну подачу на голову Назарія Русина. Після удару нападника, м’яч від стійки залетів у сітку воріт – 2:0. Цей гол став 4-им для Русина у товариських матчах в Туреччині, що робить його найкращим бомбардиром Динамо на зборах.

Робити дубль міг Кенджора в середині другого тайму. Правий захисник виграв другий поверх у гравця Тбілісі, після подачі Дуелунда з кутового, і пробив головою під поперечку, але Мігінеішвілі відбив перед собою. І м’яч після низки рикошетів відлетів до Буяльського, який першим опинився на підбиранні, але він пробив повз ворота.

Небезпечний момент біля воріт українців виник в середині тайму. Після подачі з кутового Бущан виходив з кулаками, але пролетів повз м’яч, проте ніхто з гравців Тбілісі не встиг зреагувати.

Під завісу матчу суддя призначив пенальті у ворота киян, Попов сфолив на Кваме Карікарі. Кухіанідзе підійшов виконувати 11-тиметровий удар, але не зміг переграти Бущана. Український голкіпер вгадав кут куди пробивав півзахисник.

2:0 київське Динамо перемагає у заключному матчі зборів.