Динамо – Астана. Шостий матч киян без перемог

З тривожними відчуттями фанати Динамо очікували на старт команди у груповому етапі Ліги Європи. Кияни перед Астаною зіграли внічию із Зорею в УПЛ. А до того поступилися Карпатам 0:2.

Напередодні матчу Олександр Хацкевич, якого зараз не критикує… Навіть важко сказати, хто цього не робить. Білорус сам визнав, що рівень нинішнього Динамо – це Ліга Європи.

Олександр Хацкевич оцінив рівень своєї команди 😲А ви згодні із тренером FC Dynamo Kyiv❓Найцікавіше з прес-конференції перед матчем з FC Astana читай на сайті 👇

Опубліковано FootballHub Середа, 19 вересня 2018 р.

Хацкевич виставив у стартовому складі Дениса Гармаша. 28-річний півзахисник із 7 серпня грає за Динамо тільки в єврокубках. На матчі УПЛ Денис навіть не потрапляє до заявки. Востаннє у Прем’єр-лізі українець вийшов проти Шахтаря ще 3 серпня.

Русин і Гармаш у стартовому складі FC Dynamo Kyiv🔥Як вам вибір Хацкевича на матч з Астаною❓

Опубліковано FootballHub Четвер, 20 вересня 2018 р.

Динамо почало з моментів Циганкова і Кенджори. Обидва рази вдало зіграв воротар Астани. Казахстанці відповіли моментом Кабананги, який пробив поруч зі стійкою.

Кияни відкрили рахунок пісдя класної комбінації Циганков – Буяльський (зацінили новий імідж Віталія, а також Бурди та Миколенка?) – Циганков. Удар Віктора у нижній дальній кут виявився точним. Це 1:0 на користь Динамо на 11-й хвилині матчу.

11' – ГОООЛ! Віктор ЦИГАНКОВ! «Динамо» Київ – ФК «Астана» 1:011' – GOOOAL! Viktor TSYHANKOV! FC Dynamo Kyiv – FC Astana 1:0#FCDKLive #ДинамоАстана #DynamoAstana

Опубліковано FC Dynamo Kyiv Четвер, 20 вересня 2018 р.

Перші 15 хвилин кияни відіграли доволі успішно, не беручи до уваги двох шансів Астани. Але вже на 20-й хвилині дикої помилки припустився Гармаш. Денис віддав пас назад, не дивлячись. Томасов ледь не скористався фейлом Динамо, але не встиг пробити по воротах.

А за мить Астана забила. Кабананга подав у штрафний майданчик, Анічич головою пробив під поперечку.

Динамо краще почало матч, але після 30 хвилин суперник заграв активніше. Не пішла гра у Вербича. Хацкевич під час зупинки у матчі давав легіонеру вказівки. Більшість часу наставник Динамо вів себе спокійно. Занадто спокійно.

Із самим свистком на перерву Динамо забило вдруге. І як забило! Вербич подав у штрафний майданчик, воротар Астани Еріч грубо помилився, випустивши м’яч з рук. Денис Гармаш був найближче до воріт і скористався подарунком – 2:1.

ПЕРЕРВА! «Динамо» Київ – ФК «Астана» 2:1HALF TIME! FC Dynamo Kyiv – FC Astana 2:1 #FCDKLive #ДинамоАстана

Після перерви Астана намагалася врятувати результат і більше володіла м’ячем. Особливо активно діяв Томасов. Важко довелося Пиваричу з таким опонентом.

Тренери не поспішали робити заміни і дотягнули аж до 79-ї хвилини. Першим на зміни зважився Хацкевич. Гармаш врізався носом у суперника. Денису двічі медики зупиняли кров і двічі він повертався на поле, перш ніж його замінили на Дуелунда.

Помічник Романа Григорчука (українець з поки не відомих причин тимчасово не працює з командою) Григорій Бабаян теж почав вливати свіжу кров у свою команду.

Хороші моменти в Динамо мали Циганков і Буяльський, але обидва не змогли перетворити їх на забиті м’ячі.

Арбітр матчу компенсував аж 6 хвилин. І Динамо пропустило на 90+5… Астана подала кутовий, Муртазаєв замкнув головою. Гол-близнюк першого… 2:2 – а це значає шостий матч без перемог для Динамо і неприхований жах на обличчях гравців. Що далі?